باهدف صرفه‌جویی در سوخت و نجات زمین:

ب‌.ام‌.و خدمات شارژ هوشمند ارائه می‌کند

پنجره ایرانیان:خودروهای‌برقی ممکن است‌انتشارات‌گلخانه‌ای نداشته باشند، اما بازهم کاملا پاک نیستند و نیروی آن‌ها بسته به محل زندگی کاربر،ازمنابع مختلفی ازنیروگاه‌‏های باسوخت زغال‌سنگ گرفته تا باتری تامین می‌شود. شرکت ب‌.ام‌.و این مشکل را با خدمات جدید سرویس شارژ دیجیتال حل کرده است.
  • یکشنبه 14 آذر 1395 ساعت 10:19

به گزارش ایسنا، این سیستم از پیش‌بینی‌های هواشناسی برای تنظیم یک برنامه شارژ هوشمند بهره می‌برد. این خدمات هوشمند برای شارژ بهینه قابل پیش‌بینی و مقرون‌به‌صرفه، خودروها را به انرژی وصل می‌کند. ازاین‌رو، ب.ام‌.و نخستین خودروسازی است که به مشتریانش سیستمی ارائه می‌کند که شارژ خودرو را به‌طور هوشمند بازندگی روزمره ترکیب کرده و درعین‌حال، به کاهش چشمگیر هزینه‌های سوخت کمک می‌کند.

سرویس شارژ دیجیتال به بهینه‌سازی فناوری شارژ برای خودروهای ب.ام‌.و سری i و بی‌ام‌و iPerformance پرداخته و در مراحل بعدی در خودروهای سایر برندها گسترش خواهد یافت.

بازارهای آزمایشی برای این سرویس تا اوایل سال 2017 در آلمان و هلند خواهند بود و پس‌ازآن در کشورهای دیگر نیز ارائه می‌شوند. پس از فعال‏سازی، این سرویس به‏‌طور کاملا مستقل و خودکار تمام فرآیند سوخت‌گیری را انجام می‌دهد. سرویس شارژ دیجیتال ب.ام‌.و مبتنی بر دو عملکرد هسته‌ای تعرفه‌ها و شارژ خورشیدی بهینه‌سازی شده خودرو است.

این سرویس در شرایط شارژ دارای تعرفه بهینه، برنامه شارژ را با تعرفه برق مشتری تنظیم می‌کند. هزینه بهره‌وری فرآیند شارژ ارتقا یافته و خودرو به‌طور خودکار در پایین‌ترین نرخ برق شارژ می‌شود.

خودروی ب.ام‌.و سری i در بازارهای منتخب با ارائه‌دهندگان انرژی نوآورانه همکاری می‌کند، ازاین‌رو  مشتریان حتی می‌توانند بازپرداخت هزینه خود را دریافت کنند.

در شرایط شارژ بهینه خورشیدی، سرویس شارژ دیجیتال ب.ام‌.و با سیستم فتوولتائیک داخلی تنظیم می‌شود. این سرویس به پیش‌بینی انرژی خورشید براساس پیش‌بینی هواشناسی و خروجی سیستم فتوولتائیک نصب و مشخص‌شده توسط مشتری می‌پردازد و یک برنامه شارژ ایجاد می‌کند.


ثبت نظر

ارسال