تشکیل کمیته نما در مناطق کرج

پنجره‌ایرانیان؛ معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج از تشکیل کمیته نما جهت بهینه‌سازی نمای ساختمان‌های سطح شهر خبر داد.
  • شنبه 12 آبان 1397 ساعت 12:3

احدالله احمدی پرگو معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج طی بازدید از حوزه شهرسازی منطقه یک کرج از ایجاد کمیته نما در ستاد مرکزی شهرسازی و معماری خبر داد و گفت: این معاونت درصدد است جهت یکپارچه‌سازی نمای ساختمان‌های شهر در کمیته‌ای دستورالعمل‌های مشترکی را به‌تمامی مناطق و سازمان‌های مربوطه ابلاغ کند.

این مسئول اظهار کرد: این اقدام در راستای ایجاد نظم و انضباط شهری انجام خواهد شد و امیدواریم نتایج مطلوبی به همراه داشته باشد.

وی در ادامه با تاکید بر ارتقای سطح کیفی خدمات‌رسانی در روند رسیدگی به پرونده‌های الکترونیکی اظهار کرد: شهرداری کرج سعی دارد تا در راستای تسهیل در رسیدگی به امور اداری شهروندان، روند کاری پرونده‌های الکترونیکی را تکمیل کند و این امر باید به‌طورجدی در سطح مناطق دنبال شود.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج تصریح کرد: مسئله شناسایی گسل‌های زلزله در سطح شهر یکی از مهم‌ترین مسائل امروز در شهرداری است که ارتباط مستقیم با ارائه تراکم در صدور پروانه ساختمان دارد.

احمدی پرگو در پایان بر لزوم راه‌اندازی هر چه زودتر بخش اتوماسیون پرونده‌های کمیسیون ماده 100 تاکید کرد و گفت: امید است با راه‌اندازی این بخش شهرداری کرج بتواند در خدمت‌رسانی به‌تمامی شهروندان نهایت توان و تلاش خود را بکار گیرد.

 


ثبت نظر

ارسال