بزرگترین واحد تولید پروفیل یو.پی.وی.سی شرق کشور؛

کارخانه واکا کرویتز با حضور وزیر صنعت افتتاح شد

پنجره ایرانیان؛ کارخانه واکا کرویتز، بزرگترین واحد تولید پروفیل یو.پی.وی.سی شرق کشور با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در استان خراسان جنوبی افتتاح شد.
  • دوشنبه 11 شهریور 1398 ساعت 3:24

رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح روز شنبه 9 شهریورماه 1398 به همراه هیاتی عالی‌رتبه از مسئولان کشوری و استانی با حضور در شهرک صنعتی قائن، کارخانه بزرگ تولید پروفیل واکا کرویتز را افتتاح کرد.

محمد صادق معتمدیان، استاندار خراسان جنوبی، دکتر فرهاد فلاحتی، نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس، داود شهرکی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی، عباس جرجانی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان جنوبی و جمعی از فرمانداران، مدیران کل و امامان جمعه شهرستان‌های خراسان جنوبی، وزیر صمت را در این مراسم همراهی می‌کردند.

کارخانه واکا کرویتز متعلق به شرکت گسترش صنایع قائن و با مدیریت مهندس سید مجید میرجعفری در زمینی به مساحت 24 هزار مترمربع و با ظرفیت تولید سالیانه  10 هزارتن در شهرک صنعتی قائن استان خراسان جنوبی فعالیتش را آغاز کرد. این کارخانه که در فاز اول خود زمینه اشتغال بیش از 200 نفر نیروی کار را فراهم کرده است اقدام مناسبی در جهت اشتغالزایی در این منطقه محسوب می‌شود. مجموعه واکا کرویتز با دراختیار داشتن سه مجموعه تولیدی سبد کاملی از مقاطع پروفیل دروپنجره یو.پی.وی.سی را به بازار عرضه می‌کند.

گفتنی است، گزارش کامل این افتتاحیه در شماره آینده نشریه پنجره ایرانیان منتشر خواهد شد.

 

 

 


ثبت نظر

ارسال