بازدید هیات‌ مدیره انجمن تولیدکنندگان دروپنجره ایران از مجموعه وین‌تک؛

سفر به فراسوی کمیت و کیفیت

اعضای هیات‌ مدیره «انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان دروپنجره ایران» آبان ماه سال جاری از مجموعه وین‌تک در تبریز بازدید کردند.
  • دوشنبه 4 آذر 1398 ساعت 14:5

اعضای این انجمن روز یکشنبه 12 آبان ماه 1398 به دعوت مهندس کاوه خداپرست، مدیرعامل مجموعه وین‌تک از کارخانه تولید پروفیل یو.پی.وی.سی و نیز کارخانه بزرگ تولید درهای داخلی مجموعه آدوپن پلاستیک پرشین در شهرک سرمایه‌گذاری خارجی تبریز بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار اعزامی پنجره‏ایرانیان، در این بازدید که به‌منظور همگرایی و همکاری بیشتر میان انجمن دروپنجره و مجموعه‌های موفق این صنعت شکل گرفته بود آقایان سید رضا اخوان دستمالچی، اکبر معتضدی، وحید جلالی‌پور، حمیدرضا سیدی‎فر، رضا کاظمی، علی شهابی و خانم درّین طه اعضای هیات‌ مدیره انجمن دروپنجره ایران به همراه مهندس شیری، مدیریت نشریه پنجره‌ایرانیان از کارخانه بزرگ و معظم وین‌تک در شهرک سرمایه‌گذاری تبریز دیدن کردند.

در جلسه‌ای که در ابتدای این بازدید تشکیل شد طرفین بر یافتن محورهای همکاری مشترک و تلاش برای ایجاد بسترهای همگرایی جهت کمک به بهبود شرایط کلی صنعت دروپنجره تاکید کرده و چشم‌اندازهای همکاری را بسیار روشن ترسیم کردند.

مهندس خداپرست نیز ضمن خوشامدگویی به میهمانان ابراز امیدواری کرد که در آینده شاهد ارتباطات بیشتری در این زمینه باشیم چراکه لازمه موفقیت در این صنعت، تفاهم و همفکری همه اعضاء و گروه‌های فعال در این عرصه است.

برای دیدن فایل کامل پی دی اف کلیک کنید

نشریه پنجره ایرانیان-سال سیزدهم-شماره 146 - آذر 98

 


ثبت نظر

ارسال