تقدیر از مدیرعامل وین‌تک به‌عنوان کارآفرین برتر ملی

پنجره‌ایرانیان؛ کاوه خداپرست، مدیرعامل گروه صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین (وین‌تک) به‌عنوان کارآفرین برتر ملی معرفی و تقدیر شد.
  • شنبه 2 اردیبهشت 1402 ساعت 16:44

ظهر روز پنج‌شنبه، ۴ اسفندماه 1401 چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملّی با حضور سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مرکز همایش‌های شهدای هفده شهریور این وزارتخانه برگزار شد.

در این دوره از جشنواره که با حضور برخی مدیران عالی‌رتبه از وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بنیاد ملی نخبگان و مجلس شورای اسلامی برگزار شد، بیش از 6700 کارآفرین در بخش‌های مختلف در سامانه اختصاصی کارآفرینان برتر ثبت‌نام کرده بودند که ازاین‌بین با انجام ارزیابی‌های تخصصی تعداد 200 طرح به‌عنوان کارآفرین برتر انتخاب شدند و از این تعداد پس از در نظر گرفتن شاخص‌های ملی 137 طرح وارد مرحله داوری ملی شدند. از بین طرح‌های انتخاب‌شده 61 طرح واجد شرایط برای بازدید و داوری میدانی شدند. پس از سه مرحله داوری و انجام بازدیدهای میدانی توسط داوران غیربومی و ارزیابی تعداد اشتغال‌زایی هر واحد و با در نظر گرفتن شرایط کاری افراد شاغل در هر طرح، درنهایت تعداد 21 کارآفرین واجد تمامی شاخص‌های کمی و کیفی برای انتخاب به‌عنوان کارآفرین برتر ملی شدند که در این مراسم از ایشان تقدیر به عمل آمد.

در انتهای این جشنواره ۶ کارآفرین در حوزه صنعت، ۴ نفر در حوزه کشاورزی، ۵ نفر در حوزه خدمات، ۲ نفر در حوزه تعاون، ۲ نفر در حوزه اجتماعی، یک نفر حوزه گردشگری و ۱ نفر در حوزه صنایع‌دستی برگزیده شدند که «کاوه خداپرست» مدیرعامل شرکت صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین (وین‌تک) یکی از 6 کارآفرین برتر ملی در حوزه صنعت شناخته و معرفی شد. وی پس از دریافت لوح و تندیس کارآفرین برتر استانی در استان آذربایجان شرقی این بار لوح و سردیس کارآفرین برتر ملی را از دستان «سید صولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دریافت کرد.

برای دیدن فایل کامل پی دی اف کلیک کنید

نشریه پنجره ایرانیان-سال شانزدهم-شماره 187/اردیبهشت1402 


ثبت نظر

ارسال