در سومین مجمع هیات مدیره صورت گرفت؛

انتخاب اعضای هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان دروپنجره ایران

پنجره‌ایرانیان؛ سومین مجمع هیات مدیره «انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان دروپنجره ایران» به‌منظور ارائه گزارش عملکرد و انتخاب هیات‌ مدیره و بازرسان انجمن برگزار شد.
  • دوشنبه 1 بهمن 1397 ساعت 19:20

سومین مجمع هیات مدیره «انجمن صنفی تولیدکنندگان دروپنجره یو.پی.وی.سی ایران» به‌منظور ارائه گزارش عملکرد و انتخاب هیات‌ مدیره و بازرسان انجمن روز سه‌شنبه 25 دی‌ماه 1397 برگزار شد. در این نشست که در محل دفتر انجمن برگزار شد، اعضاء و هیات رئیسه انجمن، نماینده وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی، اصحاب جراید و نشریات و... حضور داشتند.

در ابتدای این نشست نماینده وزارت کار و امور اجتماعی که مراحل مختلف جلسه را زیر نظر داشت در مورد رعایت موارد قانونی و روند برگزاری انتخابات تذکرات لازم را ارائه کرد. وی در ادامه از حاضران خواست تا با بالا بردن دست، رای خود را درباره تائید افراد حاضر در پنل هیات رئیسه و موافقت با نامزد شدن آنها در انتخابات اعلام کنند. پس از استقرار هیات رئیسه جلسه در جایگاه، نماینده وزارت از آنان خواست تا از بین خود یک دبیر و یک منشی برای انجام کارهای هیات رئیسه انتخاب کنند.

پس از شروع رسمی جلسه، وحید جلالی‌پور، دبیر و نایب‌رئیس انجمن صنفی تولیدکنندگان دروپنجره ایران، گزارشی از عملکرد انجمن در سال گذشته ارائه داد.

در ادامه جلسه، پیمان خلیل‏‌زاده، بازرس انجمن نیز گزارشی از ترازنامه مالی 1397 انجمن ارائه داد و برخی از مطالبات و انتظارات اعضا از هیات مدیره را مطرح ساخت. خلیل‌زاده در این گزارش، صورت‌های مالی و ترازنامه و همچنین صورت منابع و مصارف انجمن را به اطلاع اعضاء انجمن و حاضران رساند.

در ادامه جلسه، زمان انتخاب 6 نفر عضو هیات ‌رئیسه (دو نفر علی‌البدل) و دو نفر بازرس انجمن (یک نفر علی‌البدل) فرارسید و تعدادی از حاضران کاندیداتوری خود را برای تصدی این سمت‌ها اعلام کردند.

پس ‌از معرفی و اعلام اسامی نامزدهای عضو هیات ‌رئیسه و سمت بازرس انجمن، رای‌گیری به‌صورت مخفی انجام شد که درنهایت اکبر معتضدی، وحید جلالی‌پور، حمیدرضا سیدی‎فر، سیدرضا اخوان دستمالچی، رضا کاظمی و خانم درّین طه به‌عنوان اعضای اصلی و علی شهابی و امیرحسین اسماعیل‌خانی به‌عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند. حسین محمدی‏ نیک و پیمان خلیل‎زاده نیز به‌عنوان بازرس اصلی و علی شفیعی به‌عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ثبت نظر

ارسال