«وین‌تک» برگزیده بیست و یکمین جشنواره تولید ملی

بیست و یکمین جشنواره تولید ملی_افتخار ملی با حضور مقامات و مسئولین کشوری، مدیران و فعالان عرصه تولید و صنعت کشور آخرین روز بهمن‌ماه در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.
  • سه شنبه 8 اسفند 1402 ساعت 6:15

به گزارش پنجره‌ایرانیان، بیست‌ویکمین جشنواره تولید ملی و افتخار ملی در حالی در سالن جلسات اتاق بازرگانی ایران برگزار شد که آقا محمدی (رئیس گروه اقتصادی دفتر رهبر انقلاب)، جهرمی (سخنگوی دولت)، اکبری (رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی)، نگاهداری(رئیس مرکز پژوهش‎‌‌‌‌های مجلس) و تنی چند از مدیران و فعالان بخش تولید و صنعت کشور در آن حضور داشتند.

جشنواره تولید ملی، قدیمی‌ترین رویداد بخش تولید و تجارت کشور است و هدف اصلی از برگزاری این جشنواره ایجاد یک فضای گفتاری برای حل چالش‌ها، دغدغه‌ها و بحران‌های بخش صنعت و معدن و انتقال آن به حاکمیت است. در این جشنواره برترین تولیدکنندگان براساس ارزیابی‌های صورت گرفته و شاخص‌های مدنظر معرفی شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند. لازم به ذکر است در جشنواره امسال دو بخش جدید در قسمت اهدای جوایز اضافه شد و از برترین شهرک‌های صنعتی و سفیران کار و تولید نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

در پایان این همایش نیز از 63 واحد تولیدی برتر تقدیر به عمل آمد و از گروه تولیدی آدوپن پلاستیک پرشین (وین‌تک) به‌عنوان برگزیده این جشنواره با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره تجلیل شد.


ثبت نظر

ارسال