برگزاری کارگاه توسط سایتال ساخت در همایش نما

پنجره‌ایرانیان؛ شرکت سایتال ساخت در «همایش نما با محوریت مصالح و جزئیات اجرایی» که از روز 9 بهمن‌ماه در بوستان گفتگو آغاز به کار کرد با برگزاری کارگاه آموزشی و برپایی غرفه در نمایشگاه جانبی این همایش حضور پیدا کرد.
  • چهارشنبه 10 بهمن 1397 ساعت 17:20

کارگاه آموزشی «هنر مهندسی نما: یکپارچه‌سازی فرآیند طراحی، محاسبات و ساخت در سازه‌های فری فرم طراحی انرژی محور، سنتی برای ساختمان‌های آینده» توسط شرکت سایتال ساخت در این همایش ارائه می‌شود.

همایش نما با محوریت مصالح و جزئیات اجرایی با حضور مسئولان مجموعه مدیریت شهری پایتخت از 9 تا 11 بهمن‌ماه 1397 در بوستان گفتگو برگزار شد.

در این همایش پیروز حناچی، شهردار تهران؛ عبدالرضا گلپایگانی، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران و رئیس همایش؛ محمد طاهری، رئیس سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران؛ محمد سالاری، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران؛ فرزانه صادق مالواجرد، معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی حضور داشتند.

گفتنی است، شرکت سایتال ساخت درزمینه طراحی و اجرای نما (کرتین‌وال، کامپوزیت، اسپایدر، ترموود، نئولیت و ...) نمایندگی فروش دروپنجره آلومینیوم Lorenzo و Starwood ایتالیا در کشور فعالیت می‌کند.

 

 

 


ثبت نظر

ارسال