پایان پرونده مسکن مهر در تهران

پنجره‌ایرانیان؛ مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از پایان پروژه مسکن مهر در این اداره کل خبر داد.
  • سه شنبه 6 آبان 1399 ساعت 10:31

خلیل محبت‌خواه، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: کلنگ اجرایی ۱۹ هزار و ۲۲۷ واحد مسکونی اقدام ملی در ۱۰ شهر استان تهران (شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت و زیر ۱۰۰ هزار نفر) به زمین خورد که از این میزان ۷ هزار و ۵۵۰ واحد مرتبط با این شهرها و اداره کل راه و شهرسازی تهران و مابقی در حوزه شهرهای جدید پرند و پردیس است.

وی با اشاره به بسته شدن پرونده مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در مهرماه امسال افزود: این برنامه تنها مختص آغاز عملیات اجرایی نبود، ۲ هزار و ۳۶۷ مورد از آن مجددا مرتبط با اداره کل راه و شهرسازی استان تهران و پروژه‌های بخش خصوصی است که ۱۲۲۷ مورد از آن در قالب تفاهم‌نامه به متقاضیان اقدام ملی این استان واگذار شده است.

محبت‌خواه خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۴ انبوه‌ساز با اعتماد به اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در ۱۰ شهر استان مستقر شده‌اند، کارگاه‌های اقدام ملی را تجهیز کرده‌اند و در حال طی و تصویب مراحل نهایی نقشه پروژه‌های ساختمانی هستند که به‌زودی مرحله اجرای آن پروژه‌ها آغاز خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در پایان از متقاضیان مسکن اقدام ملی درخواست کرد که در زمان‌بندی مشخص و در اسرع وقت نسبت به تکمیل آورده حساب‌های خود اقدام کنند تا در افتتاح هرچه سریع‌تر پروژه‌ها موثری به دولت باشد.


ثبت نظر

ارسال