هافمن، حامی نخستین جشنواره «هنر زنده است»

پنجره‌ایرانیان؛ نخستین جشنواره مردمی «هنر زنده است» با حمایت هافمن برگزار می‌شود.
  • یکشنبه 17 اسفند 1399 ساعت 7:47

به گزارش پنجره‌ایرانیان به نقل از روابط عمومی هافمن، امسال برای نخستین بار جشنواره مردمی «هنر زنده است» با حضور استادان، نخبه‌ها و هنرمندان ایران و با حمایت شرکت هافمن در چهار بخش سینما، تئاتر، موسیقی و دیجیتال آرت برگزار می‌شود.

رئیس هیات‌داوران جشنواره استاد علی نصیریان است که به‌حق، نامش اعتبار بی‌نهایتی به جشنواره می‌دهد. در بین اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره نام‌هایی مثل رضا کیانیان، کمال تبریزی، محمود کلاری و بهروز غریب‌پور دیده می‌شود.

داوران بخش تئاتر جشنواره فاطمه‌ معتمدآریا، آتیلا پسیانی، مرضیه برومند و علی‌اصغر دشتی هستند. در بخش سینما هیئت‌داوران رضا میرکریمی، پیمان معادی، نیکی کریمی و شهرام مکری هستند. بخش موسیقی نیز توسط احمد پژمان، پیمان یزدانیان، حامد ثابت و محمدرضا عقیلی داوری می‌شود.

همان‌طور که مشخص است در «هنر زنده است» اهل‌فن سینما و تئاتر و موسیقی و دیجیتال آرت گرد هم آمده‌اند و جالب اینکه حامی این جشنواره برند هافمن است. هافمن که خود پیشنهاد اهل‌فن است در این جشنواره به حمایت از اهل‌فن هنر کشور پرداخته است. با حضور هافمن در این جشنواره شاهد ترکیب صنعت و هنر هستیم. ترکیبی که نخبه‌ها و بهترین‌های خود را در قاب جشنواره خواهد دید. هافمن به‌عنوان پیشنهاد اهل‌فن در کنار بهترین هنرمندان ایران و در حمایت از آن‌ها به جشنواره‌ای پیوسته است که سعی دارد سخنی ساده با مخاطبانش بگوید. از منظر بنیان‌گذاران این جشنواره «هنر زنده است» حرکتی کوتاه‌مدت و انفعالی نبوده و می‌توان در آینده به آن افزود.

این حرکت مملو از نور و امید برای ادامه زندگی، خلق کارهای فاخر، آثار ماندگار و راهگشا به‌سوی آینده‌ای نیک برای زمین و مردمانش است.

همان‌طور که می‌دانیم موسیقی نیازمند سکوت است، سینما زیبایی می‌خواهد، تئاتر سعی می‌کند تاثیرگذار باشد و دیجیتال آرت به‌روز بودن و خلاقیت می‌خواهد. دقیقا هافمن نیز، عایق صداست و موجب سکوت، زیباست و با استفاده از تکنولوژی‌های روز ساخته می‌شود و امنیت می‌آورد. همان‌طور که در این جشنواره اهل‌فن سینما و تئاتر و موسیقی و دیجیتال آرت گرد هم جمع شده‌اند هافمن هم به‌عنوان اهل‌فن به این جمع پیوسته است.


ثبت نظر

ارسال