طرح توسعه هافمن با افتتاح کارخانه دوم در شهرکرد

پنجره‌ایرانیان؛ هافمن با راه‌اندازی و افتتاح کارخانه جدید در شهرکرد، 4 خط تولید اروپایی به خطوط تولیدش اضافه کرده و ظرفیت تولید این مجموعه را به سالانه 9000 تن افزایش داده است.
  • دوشنبه 11 اسفند 1399 ساعت 11:3

به گزارش پنجره‌ایرانیان به نقل از روابط عمومی هافمن، در مراسمی که روز ۳۰ بهمن ۹۹ در شهرکرد و به مناسبت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی هافمن در استان چهارمحال بختیاری برگزار شد، ۲۰ واحد صنعتی در این استان که مدت‌ها بود به کما رفته بودند احیا شدند.

 در خلال این مراسم استاندار محترم چهارمحال و بختیاری جناب آقای مهندس اقبال عباسی گفتند: تشکر می‌کنیم از آقای حمیدیه که از دیار ستارخان و باقرخان به دیار سردار اسد و بی‌بی مریم آمدند و این فرهنگ مشترک مبارزه با استکبار و استبداد و استعمار را در این استان هم به منصه ظهور گذاشتند.

وی افزود: احیاکنندگان کارخانه‌های راکد که امروز ۲۰ واحد از آن‌ها را مجددا راه‌اندازی می‌کنیم نقش پزشکان، پرستاران و کادر درمان را در دوران کرونا، برای صنعت ایفا می‌کنند. کارخانه‌هایی در این استان به دلایل مختلف و سیاست‌های تحمیل‌شده از دور کار و از خط تولید خارج شده بودند، حالا یک پزشکی پیدا شده و می‌خواهد این مریض را از کما خارج کند و به زندگی برگرداند.

دکتر مهدی صادقی نیارکی، معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت و آقای راستینه، نماینده مجلس از دیگر مهمانانی بودند که در این مراسم حضور داشتند و از انجام مذاکرات برای شروع بیش از ۱۰ قرارداد بزرگ در استان چهارمحال و بختیاری و در سطح ملی خبر دادند تا نویدی برای اشتغال‌زایی بیشتر و رونق دوباره صنعت استان باشد.


ثبت نظر

ارسال