تجلیل از مدیر کنترل کیفی وین‌تک برای دومین سال پیاپی

پنجره‌ایرانیان؛ در بزرگداشت روز جهانی استاندارد، از مدیر آزمایشگاه و کنترل کیفی وین‌تک به‌عنوان مدیر کنترل کیفی نمونه استانی برای سومین بار و دومین سال متوالی تجلیل به عمل آمد.
  • دوشنبه 28 مهر 1399 ساعت 4:48

در مراسم روز جهانی استاندارد از سرکار خانم مهندس زینب مظفری، مدیر آزمایشگاه و واحد کنترل کیفی مجموعه آدوپن پلاستیک پرشین به‌عنوان مدیر کنترل کیفی نمونه استانی با اهداء لوح، تقدیر شد. در این همایش همچنین شرکت آدوپن پلاستیک پرشین (وین‌تک) با مدیریت مهندس کاوه خداپرست به‌عنوان واحد نمونه کیفی استاندارد کشوری، با دریافت لوح و تندیس ویژه مورد تجلیل قرار گرفت.

در مراسم بزرگداشت روز جهانی استاندارد در سال گذشته نیز مجموعه وینتک و مدیر آزمایشگاه فنی و کنترل کیفی این مجموعه حائز عناوین برتر و مفتخر به دریافت لوح تقدیر و تندیس ویژه شدند.

گفتنی است، شرکت آدوپن پلاستیک پرشین بزرگ‌ترین تولیدکننده پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی با نام‌های تجاری وین‌تک، پلاس‌پن و پلاس‌تک است که در شهرک صنعتی سرمایه‌گذاری خارجی تبریز فعالیت می‌کند. وین‌تک با در اختیار داشتن آزمایشگاه کنترل کیفی مجهز و مدرن محصول محور در صنعت پروفیل یوپی‌وی‌سی، به‌عنوان آزمایشگاه مرجع و همکار فنی سازمان استاندارد کشور به سایر شرکت‌ها و همکاران خود در این زمینه خدمات فنی و آزمایشگاهی ارائه می‌دهد.


ثبت نظر

ارسال