هافمن برگزیده پنجمین همایش ملی کیفیت و مشتری‌مداری

پنجره ایرانیان؛ هافمن در پنجمین همایش ملی کیفیت و مشتری‌‌‌مداری با کسب رتبه برتر موفق به دریافت لوح و تندیس زرین این همایش شد.
  • یکشنبه 11 اسفند 1398 ساعت 1:39

پنجمین همایش ملی کیفیت و مشتری‌‌‌مداری با هدف رقابت‌پذیری و بهبود کیفیت در جلب رضایتمندی مشتری با حضور بیش از ۴۰۰ واحد تولیدی، صنعتی، خدماتی و بازرگانی در صنایع داخلی و استراتژیک، روز یکشنبه 4 اسفندماه 1398 در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار ‌شد.

دکتر محمد حمیدیه، مدیرعامل شرکت هافمن با حضور در این همایش و کسب عنوان مدیر برتر ملی در تولید محصول باکیفیت و رعایت اصول مشتری‌مداری موفق به دریافت لوح و تندیس زرین این همایش شد. در این همایش همچنین از مهندس الماسی، مدیر واحد کنترل کیفی هافمن با اهداء لوح و تندیس به عنوان مدیر کنترل کیفی برتر تقدیر به عمل آمد.

پنجمین همایش ملی کیفیت و مشتری مداری با رویکرد رقابت‌پذیری و بهبود کیفیت در جلب رضایتمندی مشتری، با تجربه موفق در چهار دوره گذشته و مشارکت بیش از ۴۰۰ واحد تولیدی، صنعتی، خدماتی و بازرگانی در صنایع داخلی و استراتژیک با هدف هم‌اندیشی و ارائه راهکارهایی درباره فرهنگ‌سازی فراگیر برای ارتقای سطح آگاهی افراد جامعه از فرآورده‌های با کیفیت و دارای نشان استاندارد برگزار شد.

گفتنی است، گزارش مشروح و تصویری این همایش در شماره آتی نشریه پنجره ایرانیان منتشر خواهد شد.

 

 

 


ثبت نظر

ارسال