حضور انجمن در، پنجره و نما در کارگاه‌های کمپین نما

پنجره ایرانیان؛ انجمن صنفی تولیدکنندگان در، پنجره و نمای ساختمانی استان تهران به‌عنوان یکی از انجمن‌های شاخص صنعت ساختمان نیز با پیوستن به کمپین «نما، هویت شهر ما» حمایت خود را از این کمپین اعلام کرد و در راستای آموزش و ارتقای مهارت قصد دارد در کارگاه‌های آموزشی نما به میزبانی مناطق 22 گانه تهران شرکت کند.
  • دوشنبه 4 شهریور 1398 ساعت 11:19

کمپین «نما، هویت شهر ما» توسط مجتمع رسانه‌ای ساختمان (صما) از بهمن‌ماه 97 آغاز به کار کرد و در طول مدت کوتاهی بسیاری از مسئولان، مدیران بخش خصوصی، دانشگاهیان، طراحان و سازندگان به این کمپین پیوستند.

این کمپین از مردادماه جاری با همکاری معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران اقدام به برگزاری کارگاه و نمایشگاه نما در مناطق 22 گانه تهران کرده است که ازجمله این مراسم می‌توان به مناطق 2 و 9 در روزهای 16 و 23 مردادماه جاری اشاره کرد.

برگزاری کارگاه آموزشی توسط متخصصان و شرکت‌های فعال در حوزه نما، تقدیر از طراحان و سازندگان برتر مناطق، نظرسنجی انتخاب طرح‌های برتر مناطق توسط شرکت‌کنندگان و صدور گواهی حضور در مراسم از مهم‌ترین بخش‌های کارگاه و نمایشگاه نما به شمار می‌رود.

در همین رابطه انجمن صنفی تولیدکنندگان در، پنجره و نمای ساختمانی استان تهران به‌عنوان یکی از انجمن‌های شاخص صنعت ساختمان نیز با پیوستن به کمپین «نما، هویت شهر ما» حمایت خود را از این کمپین اعلام کرد و در راستای آموزش و ارتقای مهارت قصد دارد در کارگاه‌های آموزشی نما به میزبانی مناطق 22 گانه تهران شرکت کند.

انجمن دروپنجره و نما و صنایع وابسته ایران، در اسفندماه سال 1394 با حمایت و رهبری سندیکا آلومینیوم آغاز به فعالیت کرد. تفکر اصلی سندیکا در راه‌اندازی این انجمن علاوه تفویض اختیارات خود در این عرصه، مشخص کردن نیازهای صنعت دروپنجره و نمای ایران توسط فعالین این حوزه و ایجاد پل ارتباطی میان کلیه صنایع وابسته به این صنعت است.


ثبت نظر

ارسال