فراخوان ثبت‌نام نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان 1401

پنجره‌ایرانیان؛ ثبت‌نام بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران از بهمن‌ماه سال جاری آغاز شد.
  • یکشنبه 24 بهمن 1400 ساعت 16:20

به گزارش خبرنگار پنجره‌ایرانیان، ثبت‌نام بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران از 23 بهمن‌ماه 1400 آغاز شده است.

اتاق تعاون ایران افتخار دارد در ادامه روند قبلی، بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان را همچون دوره‌های گذشته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار کند.

تاریخ برگزاری این نمایشگاه در تقویم نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران از 22 تا 25 مردادماه 1401 ذکر شده است، هرگونه تغییر تاریخ برگزاری ناشی از شرایط خاص به اطلاع خواهد رسید.

بدین‌وسیله از کلیه علاقه‌مندان برای شرکت در این نمایشگاه دعوت می‌شود از روز شنبه 23 بهمن‌ماه 1400 از ساعت 10 صبح با مراجعه به اینجا نسبت به ثبت‌نام اینترنتی اقدام کنند.

همچنین توجه فرمایید که اطلاعات مندرج در فرم ثبت‌نام برای استفاده در کلیه مراحل اعم از درج در کتاب نمایشگاه، پیشانی نویسی غرفه و مواردی ازاین‌دست استفاده خواهد شد، لذا در ثبت اطلاعات دقت کنید.

ثبت‌نام اینترنتی هیچ‌گونه حقی را برای متقاضی ایجاد نمی‌کند و فقط اعلام آمادگی از سوی متقاضی تلقی خواهد شد، کلیه مراحل بعدی یا تغییرات از طریق اطلاعیه‌ها و پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد، لذا عدم توجه به اطلاعیه‌ها و پیامک‌ها مسئولیتی را متوجه برگزارکننده نخواهد کرد.

نظر به این‌که موارد موردنیاز برای حضور در نمایشگاه به‌تدریج و با گذشت زمان در اختیار شما قرار خواهد گرفت لذا برخی منوهای سایت ثبت‌نام هنوز فعال نیست و به‌تدریج تکمیل خواهد شد.


ثبت نظر

ارسال