دعوت به بازدید غرفه آلپا در نمایشگاه دروپنجره تویاپ ترکیه

پنجره‌ایرانیان؛ گروه صنعتی آلپا، نماینده رسمی یراق‌آلات اندو در ایران از کلیه همکاران و فعالان صنعت دروپنجره دعوت کرد تا از غرفه Endow در نمایشگاه بین‌المللی دروپنجره تویاپ ترکیه بازدید به عمل آورند.
  • سه شنبه 4 آبان 1400 ساعت 20:57

به گزارش خبرنگار پنجره‌ایرانیان به نقل از روابط عمومی آلپا، شرکت Endow، عرضه‌کننده یراق‌آلات دروپنجره برای عرضه جدیدترین محصولات و آخرین دستاوردهای خود در نمایشگاه بین‌المللی صنعت دروپنجره استانبول ترکیه که از 12 تا 15 آبان‌ماه 1400 (3 تا 6 نوامبر 2021) در محل نمایشگاه بین‌المللی تویاپ (Tuyap) در شهر استانبول برگزار می‌شود، پذیرای عموم بازدیدکنندگان خواهد بود.

نمایشگاه دروپنجره تویاپ از مهم‌ترین نمایشگاه‌های تجاری صنعت دروپنجره در منطقه اوراسیا است. نمایشگاه پنجره استانبول طیف گسترده‌ای از محصولات از قبیل پنجره‌ها، پروفیل‌های پنجره، انواع کرکره، مواد خام اولیه و محصولات و لوازم کمکی، مکانیسم، سیستم‌های نما، عایق و آلومینیوم - فناوری پردازش کامپوزیت را ارائه می‌دهد.

نمایشگاه دروپنجره استانبول دومین نمایشگاه بزرگ صنعت پنجره در ترکیه و منطقه است که ٥٥٠٠٠ فعال حرفه‌ای این حوزه را از حدود ١٠٠ کشور دنیا به خود جذب می‌کند. این نمایشگاه بیش از یک نمایشگاه تجاری است و برنامه‌های مختلف این رویداد برای کاربران حرفه‌ای صنعت دروپنجره اطلاعات مفیدی ارائه می‌کند. نمایشگاه پنجره تویاپ استانبول (Tuyap) مهم‌ترین نمایشگاه تجاری صنعت پنجره در منطقه اوراسیا است.

گفتنی است، گروه صنعتی آلپا با مدیریت جواد نگاهی در زمینه عرضه پروفیل گالوانیزه، یراق‌آلات و ملزومات دروپنجره‌های یوپی‌وی‌سی و همچنین مونتاژ انواع دروپنجره یوپی‌وی‌سی فعالیت می‌کند.


ثبت نظر

ارسال