حضور جام ماشین (فوم اینداستری) در نمایشگاه پنجره تویاپ ترکیه

پنجره‌ایرانیان؛ شرکت جام ماشین عرضه‌کننده محصولات فوم اینداستری ایتالیا در نمایشگاه دروپنجره استانبول (تویاپ) حضور خواهد یافت.
  • دوشنبه 26 مهر 1400 ساعت 11:25

به گزارش نشریه پنجره‌ایرانیان، شرکت جام ماشین صنعت، عرضه‌کننده محصولات و ماشین‌آلات تولید دروپنجره و نمای آلومینیومی فوم اینداستری (FomIndustri) ایتالیا برای عرضه جدیدترین محصولات و آخرین دستاوردهای خود در نمایشگاه بین‌المللی صنعت دروپنجره استانبول ترکیه که از 12 تا 15 آبان‌ماه 1400 (3 تا 6 نوامبر 2021) در محل نمایشگاه بین‌المللی تویاپ (Tuyap) در شهر استانبول برگزار می‌شود، در سالن 7 غرفه 702 پذیرای عموم بازدیدکنندگان خواهد بود.

نمایشگاه دروپنجره تویاپ از مهم‌ترین نمایشگاه‌های تجاری صنعت دروپنجره در منطقه اوراسیا است. نمایشگاه پنجره استانبول طیف گسترده‌ای از محصولات از قبیل پنجره‌ها، پروفیل‌های پنجره، انواع کرکره، مواد خام اولیه و محصولات و لوازم کمکی، مکانیسم، سیستم‌های نما، عایق و آلومینیوم - فناوری پردازش کامپوزیت را ارائه می‌دهد.

نمایشگاه دروپنجره استانبول دومین نمایشگاه بزرگ صنعت پنجره در ترکیه و منطقه است که ٥٥٠٠٠ فعال حرفه‌ای این حوزه را از حدود ١٠٠ کشور دنیا به خود جذب می‌کند. این نمایشگاه بیش از یک نمایشگاه تجاری است و برنامه‌های مختلف این رویداد برای کاربران حرفه‌ای صنعت دروپنجره اطلاعات مفیدی ارائه می‌کند.

گفتنی است، شرکت فوم اینداستری (FomIndustri) طراحی، تولید و مونتاژ ماشین‌آلات ساخت دروپنجره و نمای آلومینیوم نرمال و ترمال‌بریک را در ایتالیا به انجام می‌رساند و شرکت جام ماشین صنعت نمایندگی عرضه این برند را در ایران به عهده دارد.

 

 


ثبت نظر

ارسال