اعلام زمان برگزاری نمایشگاه دروپنجره تویاپ 2021

پنجره‌ایرانیان؛ نمایشگاه بین‌المللی دروپنجره تویاپ استانبول (ISTANBUL WINDOW Fair) آبان‌ماه سال 1400 برگزار می‌شود.
  • دوشنبه 27 بهمن 1399 ساعت 12:37

به گزارش پنجره‌ایرانیان، نمایشگاه بین‌المللی دروپنجره تویاپ ترکیه که تاریخ برگزاری آن را اسفندماه سال 1399 اعلام کرده بودند، به دلیل مشکلات مربوط به پاندمی کرونا به آبان‌ماه 1400 موکول شد.

بر همین اساس نمایشگاه بین‌المللی دروپنجره استانبول 2021، از 12 تا 15 آبان‌ماه 1400 (3 تا 6 نوامبر 2021) در مرکز همایش و کنگره نمایشگاه تویاپ (Tuyap) استانبول برگزار می‌شود.

نمایشگاه دروپنجره تویاپ از مهم‌ترین نمایشگاه‌های تجاری صنعت دروپنجره در منطقه اوراسیا است. نمایشگاه پنجره استانبول طیف گسترده‌ای از محصولات از قبیل پنجره‌ها، پروفیل‌های پنجره، انواع کرکره، مواد خام اولیه و محصولات و لوازم کمکی، مکانیسم، سیستم‌های نما، عایق و آلومینیوم - فناوری پردازش کامپوزیت را ارائه می‌دهد.

نمایشگاه دروپنجره استانبول دومین نمایشگاه بزرگ صنعت پنجره در ترکیه و منطقه است که ٥٥٠٠٠ فعال حرفه‌ای این حوزه را از حدود ١٠٠ کشور دنیا به خود جذب می‌کند. این نمایشگاه بیش از یک نمایشگاه تجاری است و برنامه‌های مختلف این رویداد برای کاربران حرفه‌ای صنعت دروپنجره اطلاعات مفیدی ارائه می‌کند.

گفتنی است، نمایشگاه پنجره تویاپ درحال‌حاضر، با نمایشگاه شیشه و در (Glass Expo - Door Expo) به‌صورت هم‌زمان برگزار می‌شود.


ثبت نظر

ارسال