پیش ثبت‌نام دوازدهمین نمایشگاه دروپنجره تهران آغاز شد

پنجره‌ایرانیان؛ پیش ثبت‌نام دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی دروپنجره تهران که خردادماه سال آینده برگزار می‌شود، آغاز شد.
  • چهارشنبه 30 بهمن 1398 ساعت 12:1

به گزارش پنجره‌ایرانیان به نقل از روابط عمومی ستاد برگزاری نمایشگاه، به اطلاع کلیه فعالان و دست‌اندرکاران صنعت دروپنجره کشور می‌رساند با توجه به اعلام زمان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی دروپنجره و صنایع وابسته تهران، دوازدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 18 تا 21 خردادماه سال 1399 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. لذا واحدها و شرکت‌هایی که متقاضی مشارکت در دوره آتی نمایشگاه هستند باید در اسرع وقت نسبت به انجام پیش ثبت‌نام خود از طریق وب‌سایت نمایشگاه اقدام کنند.

شرکت بین‌المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران به‌عنوان برگزارکننده این نمایشگاه، از واحدهای متقاضی دعوت می‌کند تا ضمن مراجعه به سایت اینترنتی نمایشگاه به آدرس www.titexgroup.com و لینک پیش ثبت‌نام نسبت به تکمیل فرم پیش ثبت‌نام در نمایشگاه و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کنند.

ضمنا با توجه به اینکه جانمایی شرکت‌کنندگان به‌صورت آنلاین و از طریق سایت اینترنتی نمایشگاه انجام می‌پذیرد، متقاضیانی که زودتر پیش ثبت‌نام خود را انجام داده باشند در مرحله اول امکان جانمایی خواهند داشت. سایر متقاضیان در لیست رزرو قرار می‌گیرند و پس از پایان جانمایی متقاضیان سری اول جانمایی خواهند شد.

 

 


ثبت نظر

ارسال