حضور 900 شرکت داخلی و خارجی در 24 گروه کالایی؛

گردهمایی بزرگان صنعت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

پنجره ایرانیان؛ رئیس اتاق تعاون ایران از حضور پررنگ فعالان اقتصادی در حوزه ساختمان در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان خبر داد.
  • شنبه 5 مرداد 1398 ساعت 23:10

بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران، با بیان اینکه در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تاکنون حدود ۹۰۰ مشارکت‌کننده داخلی و خارجی حضور دارند، ابراز داشت: مشارکت‌کنندگان داخلی و خارجی در قالب بیش از ۷۵ هزار مترمربع به‌صورت تخصصی در ۲۴ گروه کالایی از ۶ تا ۹ مردادماه سال جاری گردهم می‌آیند.

وی با تأکید بر اینکه صنعت ساختمان، صنعت مادر است و بیش از ۶۰ درصد صنایع کشور به آن وابسته هستند، حضور حداکثری مشارکت‌کنندگان را نکات برجسته نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان و حمایت از تولیدکنندگان در این نمایشگاه را از محوری‌ترین اهداف نمایشگاه عنوان کرد.

رئیس اتاق تعاون ایران، ابراز داشت: در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری مزین به نام رونق تولید و حمایت از تولیدکنندگان در دستور کار اقتصاد ملی قرار گرفته است، ایجاد بستری مناسب برای انسجامی از تولیدکنندگان در بزرگ‌ترین رویداد ملی کشور در صنعت ساختمان را بر خود واجب می‌دانیم.

وی با اشاره به رویکرد صادراتی نمایشگاه نوزدهم تصریح کرد: با پذیرش هیئت‌های تجاری از کشورهای هدف و ایجاد بستر مناسب برای گفتگو و مذاکره فعالان حوزه صنعت ساختمان، می‌توان زمینه افزایش تولید و گسترش صادرات، خدمات فنی و مهندسی و تولیدات این صنعت را فراهم کرد.

وی ادامه داد: همچنین برگزاری همایش ملی در حوزه صنعت ساختمان با حضور اساتید و بزرگان صنعت و میهمانان ویژه از کشورهایی که در صنعت ساختمان پیشران هستند، تدارک دیده شده است.

این مقام مسئول افزود: امسال نمایشگاه رویکرد علمی را از مهم‌ترین محورهای اصلی خود قرار داده است، با توجه به مباحث جدید در صنعت ساختمان و با هدف رسیدن به خودکفایی و رونق تولید و بالا بردن سطح علمی فعالان اجرایی در صنعت پیشران کشور با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران ثبت‌نام ۲ دوره آموزشی یک‌ساله MBA و DBA در حوزه تخصصی صنعت ساختمان، هم‌زمان با آغاز نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان شروع و در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران به کار خود پایان خواهد داد.

 


ثبت نظر

ارسال