نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان با رویکرد صادرات به کشورهای منطقه

پنجره ایرانیان؛ نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران با رویکرد صادرات به کشورهای منطقه مردادماه سال جاری برگزار می‌شود.
  • چهارشنبه 2 مرداد 1398 ساعت 22:59

به گزارش عصر ایران، نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران طبق روال هرساله در تاریخ ششم تا نهم مرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. در این دوره از نمایشگاه، شرکت آینده‌پژوهان نوآور کارگشا با همراهی اتاق تعاون ایران، اتاق بازرگانی ایران و عراق و دبیرخانه صادرات خدمات سازمان نظام‌مهندسی حضور خواهد داشت و برنامه‌های متنوعی شامل دوره‌های آموزشی، نشسته‌ای B2B و رقابت نقد و ارزیابی را باهدف صادرات صنعت ساختمان برگزار خواهد کرد.

نشست‌های B2B در اولین روز نمایشگاه یعنی یکشنبه 6 مرداد، با حضور تجار و بازرگانان کشورهای سوریه، ترکیه و عراق و با همراهی اتاق مشترک ایران و عراق برگزار خواهد شد. تجار و بازرگانان کشورهای یادشده در سایر روزهای نمایشگاه نیز حضور داشته و از سایر غرفه‌ها بازدید خواهند کرد. این موضوع، فرصت مناسبی برای کسب‌وکارهای ایرانی فراهم خواهد آورد تا بتوانند محصولات و خدمات خود را در این نمایشگاه ارائه داده و زمینه‌ای برای صادرات آن‌ها ایجاد کنند.

دوره‌های آموزشی در قالب 7 پنل با عناوین رو‌به‌رو در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه و چهارشنبه برگزار خواهند شد: روش‌های تامین‌ مالی بنگاه‌های اقتصادی در شرایط نااطمینانی بازار، بررسی تاثیر تکنولوژی بر آینده تولید، پنل ویژه کشور عراق: تجارت با عراق با رویکرد صنعت ساختمان، حقوق ساخت و ساز و شرایط حل اختلاف ناشی از قراردادهای این صنعت، بازاریابی در دوره رکود اقتصادی، راهکارهای تبادلات مالی و بانکی با کشور عراق در شرایط تحریم و آشنایی با روش‌ها، شرایط و ملاحظات حمل کالا به عراق و سوریه.

سومین رویدادی که کارگشا برای این دوره از نمایشگاه صنعت ساختمان تدارک دیده است، نقد و ارزیابی یک پروژه شاخص عمرانی در سطح شهر تهران است. این رویداد باهدف برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه در قالب یک رقابت تیمی در آخرین روز نمایشگاه برگزار خواهد شد.


ثبت نظر

ارسال