آغاز جانمایی غرفه‌های گروه «در» در یازدهمین نمایشگاه دروپنجره تهران

پنجره‌ایرانیان؛ جانمایی متقاضیان گروه «در» جهت مشارکت در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی دروپنجره و صنایع وابسته روز یکشنبه 8 اردیبهشت‌ماه 98 آغاز خواهد شد.
  • دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 ساعت 11:27

به گزارش پنجره‌ایرانیان به نقل از ستاد برگزاری نمایشگاه، جانمایی متقاضیان گروه در جهت مشارکت در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی دروپنجره و صنایع وابسته تهران از ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه ۸ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ آغاز خواهد شد. مقتضی است متقاضیان این گروه از ساعت تعیین‌شده به وب‌سایت نمایشگاه مراجعه کرده و از قسمت ورود به پنل کاربری، username و password خود را که به هنگام انجام پیش ثبت‌نام از همین وب‌سایت دریافت کرده‌اند وارد کنند.

غرفه‌های ویژه خارج از سیستم جانمایی آنلاین در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. لذا متقاضیانی که غرفه ویژه آن‌ها مشخص و معرفی‌شده است نیازی به انتخاب غرفه به‌صورت آنلاین ندارند.

سالن مربوط به گروه در سالن ۳۸ ب است، این گروه فقط امکان دسترسی و رؤیت همین سالن را خواهند داشت و امکان باز شدن سالن‌های دیگر و رؤیت آن‌ها وجود ندارد.

گفتنی است، مهم‌ترین فاکتور در انتخاب غرفه‌ها، اولویت زمانی مراجعه به وب‌سایت است. بدیهی است متقاضیانی که زودتر به سایت مراجعه نمایند امکان انتخاب‌های بیشتری خواهند داشت.


ثبت نظر

ارسال