بازدید مقامات از غرفه وین‌تک در نمایشگاه ربع رشیدی تبریز

پنجره‌ایرانیان؛ مقامات کشوری و استانی در ششمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز (رینوتکس) از غرفه وین‌تک بازدید کردند.
  • شنبه 10 آذر 1397 ساعت 19:37

ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (RINOTEX2018)، با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، مسئولان ارشد کشوری و استانی، فناوران، سرمایه‌گذاران و صنعتگران افتتاح شد. شرکت آدوپن پلاستیک پرشین (وین‌تک)، به‌عنوان یکی از حامیان علم و فناوری‌های نو در این نمایشگاه حضور داشت.

ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی از 10 تا 14 آبان ماه 97 در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار شد. این نمایشگاه در چهار بخش ایده‎های فناورانه، توسعه و تجاری‌سازی فناوری، فروش محصولات دانش‌بنیان و نیازمندی‎های فناورانه برگزارشده و تجاری‌سازی فناوری، بسترسازی برای تکمیل چرخه‌ علم تا فناوری و فناوری تا کسب‌وکار، شناسایی و معرفی نوآوری‌ها و اختراعات فناورانه و طرح‌ها و ایده‌های دانش‌محور و معرفی توانمندی‌های پژوهشی و فناوری و بسترسازی برای کاربردی کردن آن‌ها از اهداف برگزاری این نمایشگاه علمی است.

یک هزار و 500 طرح فناورانه از 27 استان کشور به همراه 15 طرح خارجی از کشورهای ترکیه، چین، اتریش، سوئیس، مالی، آذربایجان، ارمنستان و قزاقستان برای حضور در این نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌ و 5 هیات خارجی نیز در طول برگزاری نمایشگاه از آن دیدن کردند.

گفتنی است، ششمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی که به مدت 5 روز در سالن‌های امیرکبیر و پروین اعتصامی نمایشگاه بین‌المللی تبریز دایر بود با حمایت شرکت آدوپن پلاستیک پرشین (وین‌تک) برگزار شد.

 

 

 


ثبت نظر

ارسال