اعطای جایزه ملی انرژی تجدیدپذیر به برترین‌ فعالان

پنجره‌ایرانیان؛ با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری پنجمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی و دومین جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر به‌صورت آنلاین برگزار خواهد شد.
  • یکشنبه 2 آذر 1399 ساعت 10:26

به گزارش ایسنا، با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های حوزه آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پنجمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی و دومین جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر باهدف بررسی چالش‌های پیش‌رو در توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر و ارائه راهکارهایی برای بهبود فضای کسب‌وکار این حوزه در دوران کرونا و تحریم، در روز ۲۶ آذرماه جاری به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود.

یکی از برنامه‌های اصلی این کنفرانس، اعطای جایزه ملی انرژی­‌های تجدیدپذیر است. شرکت‌های فناوری که موفق به ارائه پروژه‌های برتر در این حوزه شوند یا خدمات مهندسی نوآورانه‌ای در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر عرضه کنند، برنده این جایزه خواهند شد.

فعالان فناور، صنایع نرم و خلاق، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها، هسته‌های دانشگاهی و کلیه علاقه‌مندان به حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر ازجمله شرکت‌کنندگان در این رویداد هستند. همچنین سازمان‌های بهره‌برداری مانند شرکت‌های برق و شهرداری‌ها نیز در این رویداد سالانه حضور خواهند یافت.

جوایزی نیز به پژوهشگر برتر جوان با سن زیر ۳۵ سال و شخصیت علمی تاثیرگذار منتخب در این رویداد اعطاء خواهد شد.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی معاونت علمی، نخستین نمایشگاه مجازی در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر نیز هم‌زمان با این کنفرانس برگزار خواهد شد. امکان گفت‌وگو و چت بازدیدکنندگان از غرفه، حضور در رویدادهای مجازی و برقراری جلسات با سرمایه‌گذاران و مشاوران و فعالان حوزه‌های انرژی تجدیدپذیر به‌صورت غیرحضوری از دیگر برنامه‌های جنبی این کنفرانس است.

 


ثبت نظر

ارسال