شرایط انتقال وام مسکن جوانان از شهرهای دیگر به تهران

پنجره ایرانیان؛ شرط انتقال تسهیلات مسکن جوانان از سایر شهرها به تهران رعایت حداقل سپرده‌گذاری موردنیاز برای دریافت این تسهیلات در شهر تهران است.
  • دوشنبه 4 شهریور 1398 ساعت 10:4

به گزارش ایسنا، درصورتی‌که افراد در طول دوره سپرده‌گذاری خود در حساب مسکن جوانان شرایط سپرده‌گذاری مشابه شرایط سپرده‌گذاری در این حساب در شهر تهران را رعایت کرده باشند و بیش از مبالغ تعیین‌شده برای افزایش موجودی حساب در سایر شهرها در این حساب پس‌انداز کرده باشند می‌توانند نسبت به انتقال حساب خود از سایر شهرها به تهران برای دریافت تسهیلات خرید مسکن در پایتخت اقدام کنند.

درواقع شرط انتقال این تسهیلات از سایر شهرها به تهران رعایت حداقل سپرده‌گذاری موردنیاز برای دریافت این تسهیلات در شهر تهران است؛ بنابراین با رعایت این شرط هیچ محدودیتی از بابت انتقال این حساب به پایتخت برای خرید مسکن در شهر تهران وجود ندارد.

طبق اعلام بانک مسکن، این بانک در خصوص یک امکان دیگر برای افزایش قدرت تسهیلات خرید مسکن جوانان به‌منظور پوشش بخشی از هزینه خرید آپارتمان اعلام کرد: این افراد می‌توانند مابه‌التفاوت این تسهیلات با سقف تسهیلات انفرادی خرید مسکن از محل اوراق حق تقدم را با خرید اوراق و دریافت تسهیلات از این محل جبران کنند و قدرت خرید تسهیلات خود را از این طریق افزایش دهند.

به‌عبارت‌دیگر دارندگان حساب پس‌انداز مسکن جوانان در زمان اقدام برای دریافت تسهیلات خرید مسکن می‌توانند علاوه بر تسهیلات مسکن جوانان تا سقف تسهیلات اوراق، با خرید اوراق، اقدام به دریافت تسهیلات ترکیبی کنند.


ثبت نظر

ارسال